Kiedy dziewczynki Natalia Marysia i Magdalena opowiadały o koszmarze, które przeżyły, ich ręce drżały, a głosy się urywały. Dziewczynki zostały skrzywdzone przez ludzi, którym ufały: matka bez uczuć oraz jej zwyrodniały kochanek!

Ten koszmar rozpoczął się w kamienicy w centrum Krapkowic w woj opolskim.

Z całej rodziny pracował tam tylko ojciec matki, natomiast ona utrzymywała się jedynie dzięki pieniędzy z opieki – powiedziała sąsiadka i dodała że każda z córek ma innego ojca, ale tych tatusiów nigdy nie widziałam.

W 2016 roku matka dziewczynek poznała 47 letniego Janusza Cz., człowieka bezrobotnego z wioski obok Krapkowic.Kobieta pozwoliła człowiekowi wprowadzić się  do rodzinnego mieszkania.

Po ustaleniach śledczych, stwierdzono, że to wtedy rozpoczął się koszmar dla niczemu winnych dziewczynek.

Informacje z dochodzenia policyjnego są bardzo przerażające. Kiedy dziadków nie było w domu, gach razem z matką upijali się na oczach dziewczynek. Pijany zboczeniec za wyrażeniem zgody matki zaczynał pastwić się nad dziećmi.

Swoje schorowane żądze zaspokajał na oczach Matki. Nie odpuścił nawet najmłodszej z dziewczynek… – Gdy któraś z nich się broniła. Do współżycia zmuszała ją matka – ujawniła osoba, która bardzo dobrze znała tą sprawę. Dzieci wyglądały zawsze na zaniedbane, a ich matka była zawsze w stanie upojenia alkoholowego.

Dziewczynki zostały odebrane matce dopiero w maju 2018 roku po czym trafiły do zastępczej rodziny.

Świeżym opiekunom zwierzyły się o swoim piekle. Kiedy materiały dostał prokurator w Strzelcach Opolskich, od razu zareagował. Funkcjonariusze zatrzymali matkę i jej gacha, a sąd ich aresztował. Za gwałty na biednych dziewczynkach grozi im 12 lat więzienia.

To przerażające, że takie sytuacje mają miejsce…Co to jest prezbiopia i jak z nią walczyć?

Co to jest prezbiopia i jak z nią walczyć?
Prezbiopia dotyczy każdej osoby w wieku powyżej 40 lat, chociaż pierwsze symptomy i czas ich zaobserwowania mogą być ...
Czytaj Dalej

7 powodów, dla których codziennie warto jeść pomarańcze

7 powodów, dla których codziennie warto jeść pomarańcze
Pomarańcze są pełne minerałów i witamin, ale czy naprawdę mogą pomóc w walce z przeziębieniem? Przyjrzyjmy się bliżej, ...
Czytaj Dalej

Naciśnij odpowiedni punkt na klatce piersiowej. Częsty problem zniknie!

Naciśnij odpowiedni punkt na klatce piersiowej. Częsty problem zniknie!
Alternatywną metodą leczenia, której korzenie sięgają do Azji jest akupresura. Narodziła się ona w Chinach. Znaleziono wzmianki mówiące ...
Czytaj Dalej

Najlepszy przepis na ciasto czekoladowe. Zawsze się udaje!

Najlepszy przepis na ciasto czekoladowe. Zawsze się udaje!
Poznajcie prosty do zrobienia przepis na szybkie i pyszne ciasto czekoladowe. SKŁADNIKI NA CIASTO 100 g dobrej czekolady ...
Czytaj Dalej