Kiedy dziewczynki Natalia Marysia i Magdalena opowiadały o koszmarze, które przeżyły, ich ręce drżały, a głosy się urywały. Dziewczynki zostały skrzywdzone przez ludzi, którym ufały: matka bez uczuć oraz jej zwyrodniały kochanek!

Ten koszmar rozpoczął się w kamienicy w centrum Krapkowic w woj opolskim.

Z całej rodziny pracował tam tylko ojciec matki, natomiast ona utrzymywała się jedynie dzięki pieniędzy z opieki – powiedziała sąsiadka i dodała że każda z córek ma innego ojca, ale tych tatusiów nigdy nie widziałam.

W 2016 roku matka dziewczynek poznała 47 letniego Janusza Cz., człowieka bezrobotnego z wioski obok Krapkowic.Kobieta pozwoliła człowiekowi wprowadzić się  do rodzinnego mieszkania.

Po ustaleniach śledczych, stwierdzono, że to wtedy rozpoczął się koszmar dla niczemu winnych dziewczynek.

Informacje z dochodzenia policyjnego są bardzo przerażające. Kiedy dziadków nie było w domu, gach razem z matką upijali się na oczach dziewczynek. Pijany zboczeniec za wyrażeniem zgody matki zaczynał pastwić się nad dziećmi.

Swoje schorowane żądze zaspokajał na oczach Matki. Nie odpuścił nawet najmłodszej z dziewczynek… – Gdy któraś z nich się broniła. Do współżycia zmuszała ją matka – ujawniła osoba, która bardzo dobrze znała tą sprawę. Dzieci wyglądały zawsze na zaniedbane, a ich matka była zawsze w stanie upojenia alkoholowego.

Dziewczynki zostały odebrane matce dopiero w maju 2018 roku po czym trafiły do zastępczej rodziny.

Świeżym opiekunom zwierzyły się o swoim piekle. Kiedy materiały dostał prokurator w Strzelcach Opolskich, od razu zareagował. Funkcjonariusze zatrzymali matkę i jej gacha, a sąd ich aresztował. Za gwałty na biednych dziewczynkach grozi im 12 lat więzienia.

To przerażające, że takie sytuacje mają miejsce…Idealnie smaczne pączki, które nie potrzebują smażenia. Te ze sklepów staną się historią

Idealnie smaczne pączki, które nie potrzebują smażenia. Te ze sklepów staną się historią
Uwielbiasz pączki? Zrób je z tego przepisu, a nie będziesz mogła się oprzeć aby sięgnąć po kolejnego. Pączki ...
Czytaj Dalej

Ta starożytna nalewka to lekarstwo na bóle stawów i inne schorzenia!

Ta starożytna nalewka to lekarstwo na bóle stawów i inne schorzenia!
Nie każdy z nas docenia ogromną moc imbiru. Nie dość, że pomoże nam pozbyć się przeziębienia, to w ...
Czytaj Dalej

Córka powiedziała do matki: Co, ja mam myć? – ratownik nie wytrzymał!

Córka powiedziała do matki: Co, ja mam myć? - ratownik nie wytrzymał!
Pan Tomek zatrudniony jest w Grudziądzu w Szpitalu Specjalistycznym im. dr Władysława Biegańskiego w Grudziądzu. Pracuje z załogą ...
Czytaj Dalej

Dietetyczne i pyszne sałatki zamiast obiadu, które zjesz nawet po 22:00

Dietetyczne i pyszne sałatki zamiast obiadu, które zjesz nawet po 22:00
Przygotowaliśmy specjalnie dla Was przepisy na dietetyczne i pyszne sałatki, które idealnie pasują na kolację lub lunch. Sałatki ...
Czytaj Dalej