Kiedy dziewczynki Natalia Marysia i Magdalena opowiadały o koszmarze, które przeżyły, ich ręce drżały, a głosy się urywały. Dziewczynki zostały skrzywdzone przez ludzi, którym ufały: matka bez uczuć oraz jej zwyrodniały kochanek!

Ten koszmar rozpoczął się w kamienicy w centrum Krapkowic w woj opolskim.

Z całej rodziny pracował tam tylko ojciec matki, natomiast ona utrzymywała się jedynie dzięki pieniędzy z opieki – powiedziała sąsiadka i dodała że każda z córek ma innego ojca, ale tych tatusiów nigdy nie widziałam.

W 2016 roku matka dziewczynek poznała 47 letniego Janusza Cz., człowieka bezrobotnego z wioski obok Krapkowic.Kobieta pozwoliła człowiekowi wprowadzić się  do rodzinnego mieszkania.

Po ustaleniach śledczych, stwierdzono, że to wtedy rozpoczął się koszmar dla niczemu winnych dziewczynek.

Informacje z dochodzenia policyjnego są bardzo przerażające. Kiedy dziadków nie było w domu, gach razem z matką upijali się na oczach dziewczynek. Pijany zboczeniec za wyrażeniem zgody matki zaczynał pastwić się nad dziećmi.

Swoje schorowane żądze zaspokajał na oczach Matki. Nie odpuścił nawet najmłodszej z dziewczynek… – Gdy któraś z nich się broniła. Do współżycia zmuszała ją matka – ujawniła osoba, która bardzo dobrze znała tą sprawę. Dzieci wyglądały zawsze na zaniedbane, a ich matka była zawsze w stanie upojenia alkoholowego.

Dziewczynki zostały odebrane matce dopiero w maju 2018 roku po czym trafiły do zastępczej rodziny.

Świeżym opiekunom zwierzyły się o swoim piekle. Kiedy materiały dostał prokurator w Strzelcach Opolskich, od razu zareagował. Funkcjonariusze zatrzymali matkę i jej gacha, a sąd ich aresztował. Za gwałty na biednych dziewczynkach grozi im 12 lat więzienia.

To przerażające, że takie sytuacje mają miejsce…