Kiedy dziewczynki Natalia Marysia i Magdalena opowiadały o koszmarze, które przeżyły, ich ręce drżały, a głosy się urywały. Dziewczynki zostały skrzywdzone przez ludzi, którym ufały: matka bez uczuć oraz jej zwyrodniały kochanek!

Ten koszmar rozpoczął się w kamienicy w centrum Krapkowic w woj opolskim.

Z całej rodziny pracował tam tylko ojciec matki, natomiast ona utrzymywała się jedynie dzięki pieniędzy z opieki – powiedziała sąsiadka i dodała że każda z córek ma innego ojca, ale tych tatusiów nigdy nie widziałam.

W 2016 roku matka dziewczynek poznała 47 letniego Janusza Cz., człowieka bezrobotnego z wioski obok Krapkowic.Kobieta pozwoliła człowiekowi wprowadzić się  do rodzinnego mieszkania.

Po ustaleniach śledczych, stwierdzono, że to wtedy rozpoczął się koszmar dla niczemu winnych dziewczynek.

Informacje z dochodzenia policyjnego są bardzo przerażające. Kiedy dziadków nie było w domu, gach razem z matką upijali się na oczach dziewczynek. Pijany zboczeniec za wyrażeniem zgody matki zaczynał pastwić się nad dziećmi.

Swoje schorowane żądze zaspokajał na oczach Matki. Nie odpuścił nawet najmłodszej z dziewczynek… – Gdy któraś z nich się broniła. Do współżycia zmuszała ją matka – ujawniła osoba, która bardzo dobrze znała tą sprawę. Dzieci wyglądały zawsze na zaniedbane, a ich matka była zawsze w stanie upojenia alkoholowego.

Dziewczynki zostały odebrane matce dopiero w maju 2018 roku po czym trafiły do zastępczej rodziny.

Świeżym opiekunom zwierzyły się o swoim piekle. Kiedy materiały dostał prokurator w Strzelcach Opolskich, od razu zareagował. Funkcjonariusze zatrzymali matkę i jej gacha, a sąd ich aresztował. Za gwałty na biednych dziewczynkach grozi im 12 lat więzienia.

To przerażające, że takie sytuacje mają miejsce…Pij ocet jabłkowy przed snem! Polepszy to Twoją jakoś życia

Pij ocet jabłkowy przed snem! Polepszy to Twoją jakoś życia
Każdy z Was wie, że ocet jabłkowy ma kwaśny i ciężki smak, ale na szczęście aby skorzystać z ...
Czytaj Dalej

Zaskakujące korzyści zdrowotne płynące z picia wody

Zaskakujące korzyści zdrowotne płynące z picia wody
Woda jest dla nas niezbędna. Ciało ludzkie składa się z co najmniej 70% wody w zależności od wielkości ...
Czytaj Dalej

Stwardnienie rozsiane a jelita

Stwardnienie rozsiane a jelita
Nowe badania dowodzą, że stwardnienie rozsiane najpierw dotyka jelita. Jeżeli to rzeczywiście prawda, wprowadzenie skutecznej metody leczenia powinno ...
Czytaj Dalej

Objawy zapalenia opon mózgowych – każdy rodzic powinien to wiedzieć!

Objawy zapalenia opon mózgowych - każdy rodzic powinien to wiedzieć!
Zapalenie opon mózgowych jest straszną chorobą. Atakuje w nagły sposób, powoduje stan zapalny ochronnej błony, która pokrywa mózg ...
Czytaj Dalej