Roman to cudowny chłopczyk, który skończył tylko 2 latka, a już podbił serca milionów internautów na całym świecie osiągając wysokie cyfry wyświetleń.

Matka chłopca w 20 tygodniu ciąży usłyszała bardzo niepokojące wiadomości. U Romana stwierdzono rozszczep kręgosłupa. Będąc jeszcze w łonie matki został szybko zoperowany.

Dzięki tej operacji od razu po urodzeniu chłopiec mógł normalnie funkcjonować.

Lekarze źle prognozowali dalszą przyszłość chłopca – twierdzili, że 2 letni chłopczyk nigdy nie będzie w stanie samoistnie się poruszać.

Rodzice chłopca byli dobrej myśli. Stworzyli stronę na Facebooku „Pokonując przeciwności: Opowieść Romana”, gdzie możemy śledzić od początku całą drogę chłopczyka na nagraniach.

Roman jakiś czas temu sam nauczył się chodzić o kulach.

Filmiki z walką chłopca o coś, co według lekarzy było niemożliwe, stały się bardzo popularne na całym świecie i nie ma się co temu dziwić. Radość chłopca, którą czerpie z poruszania się, jest cudowna. Gdy ujrzycie jego uśmiech, Wasz humor od razu się poprawi!

Podziel się tą cudowną historią z przyjaciółmi!!! 

Wędliny z E250 na sklepowych półkach!

Wędliny z E250 na sklepowych półkach!
W dzisiejszych czasach kupując w markecie wędlinę staramy się czytać etykiety. Niestety w składzie wędlin znajdujemy bardzo dużo ...
Czytaj Dalej

Prosta metoda na ból biodra

Prosta metoda na ból biodra
Ból biodra bardzo często towarzyszy osobom starszym, jednakże często też dotyka ten ból osoby coraz to młodsze. Nie ...
Czytaj Dalej

Jakie są skutki uboczne chemioterapii?

Jakie są skutki uboczne chemioterapii?
Chemioterapia skutecznie leczy wiele rodzajów raka. Jednak podobnie jak inne zabiegi, wiąże się z pewnymi skutkami ubocznymi. Uzależnione ...
Czytaj Dalej

Jak radzić sobie z dolegliwościami i chorobami wątroby

Jak radzić sobie z dolegliwościami i chorobami wątroby
Dolegliwością coraz powszechniejszą we współczesnym świecie są rozmaite niedomagania wątroby. Spotyka się je nawet u dzieci co, zdaniem ...
Czytaj Dalej