Już dawno udowodniono, że cytryny i soda zwalczają komórki nowotworowe i jest to skuteczniejszy sposób od chemioterapii. Dlaczego jednak tak mało się o tym mówi? Z bardzo prostego powodu. Niestety za tym wszystkim stoją ogromne pieniądze. Firmy farmaceutyczne obawiają się, że mogłyby stracić miliardy dolarów zysku, które otrzymują z chemioterapii.

Udowodniono, że cytryna działa przeciwnowotworowo, ale szczególnie może zwalczyć różne guzy i torbiele. Jednak najbardziej skutecznie działanie w zwalczaniu raka ma skórka cytryny, ponieważ kryje w sobie związki takie jak d-limonen, który wyleczył nowotwory u zwierząt.

Cytryny podobnie jak soda działają alkalizująco na nasz organizm. Oznacza to, że dzięki temu normalizuje się wartość pH w organizmie, a to z kolei zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek nowotworowych.

Najnowsze badania pokazały, że wystarczy w tygodniu spożywać jedynie cztery owoce cytrusowe, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia raka (jelita grubego o 18%, raka żołądka o 31%, raka jamy ustnej o 53%, a raka gardła o 58% ).

Cytryna i soda na nowotwory

Cytryny to owoce, po które powinniśmy o wiele częściej sięgać. Doskonale potrafią uporać się z komórkami nowotworowymi i zapobiec ich rozprzestrzenianiu się, przez co śmiało można stwierdzić, że są o wiele bardziej skuteczne niż leki takie jak adriamicyna, chemioterapia oraz wiele innych produktów farmakologicznych.

Nikt nie zaprzeczy, że chemioterapia usuwa nie tylko komórki rakowe, ale niszczy cały organizm, zatruwając wszystko w zasięgu. Jeżeli chorujesz na nowotwór lub znasz kogoś, kto cierpi na tę chorobę i być może chemioterapia to ostateczne wyjście jakie oferują lekarze, może właśnie należy poszukać innego rozwiązania, które jest alternatywą całkowicie naturalną i mniej szkodliwą!

Przepis

cytryna soda

Wystarczy, że przygotujesz ten napój i będziesz go regularnie spożywać. Wymieszaj dwie łyżeczki organicznego soku z cytryny i pół łyżeczki sody oczyszczonej. Być może jest ktoś, kto powinien sięgnąć po ten preparat. Koniecznie podziel się tą informacją ze znajomymi.
Polecane artykuły