Rzednące włosy? Cofająca się linia włosów? Bez względu na problem, przeszczep włosów w Turcji może pomóc w poprawie sytuacji. Ta prosta procedura może przynieść niezwykłe rezultaty. Natomiast jak w przypadku każdego zabiegu chirurgicznego, pojawia się wiele wątpliwości i pytań. Jednym z najczęściej zadawanych pytań dotyczy bólu. Aby pomóc Ci uspokoić umysł, zebraliśmy wszystko, co musisz wiedzieć.

Czy przeszczep włosów boli?

To normalne, że przeszczep włosów będzie odczuwalny – w końcu to zabieg chirurgiczny!  Na szczęście wielu pacjentów po przeszczepach tak naprawdę nic nie czuje. Przed zabiegiem obszar, nad którym pracuje chirurg, zostanie w pełni znieczulony, co uśmierza ból. Jeśli odczuwasz jedynie lekki dyskomfort. Tak więc, jeśli denerwujesz się leczeniem, naprawdę nie ma takiej potrzeby!

Jaka jest procedura przeszczepu włosów w Turcji?

Najpopularniejszym rodzajem przeszczepu włosów jest przeszczep włosów metodą FUE. Ta metoda jest  prosta, szybka i  bardzo skuteczna. Twój chirurg zacznie od pobrania pojedynczych włosów z innego miejsca na głowie, zwykle z tyłu lub boków. Następnie wykona wiele maleńkich nacięć w obszarze skóry głowy, w którym chcesz uzyskać nowy wzrost włosów. Pamiętaj, że znieczulenie sprawia, że ​​wszystko jest całkowicie bezbolesne!

Pobrane mieszki włosowe, zwane graftami, umieszcza się w nacięciach. Twój chirurg umieści je ostrożnie, aby upewnić się, że rosną tak samo jak reszta twoich włosów, dając gwarancję naturalnego wyglądu.

Większość zabiegów nie trwa dłużej niż jeden dzień, od 4-8 godzin. Po zakończeniu zabiegu skóra głowy jest lekko zaczerwieniona. Nie jest to powód do niepokoju, zaczerwienienie zwykle zanika w ciągu kilku dni do tygodnia. Nie martw się także, jeśli goi się trochę wolniej, każdy jest inny, a liczba graftów może również różnić się czasem gojenia. Jeśli pojawił się obrzęk, powinien zniknąć w ciągu pierwszego tygodnia. Wielu pacjentów wraca do zdrowia już po kilku dniach.

Porozmawiaj z chirurgiem już dziś

Jeśli myślisz o przeszczepie włosów w Turcji, naprawdę nie ma się czym martwić. Zabieg jest bezbolesny i zakończy się, zanim się zorientujesz. W ciągu roku będziesz mieć pełną czuprynę. Rozpocznij swoją podróż już dziś, rozmawiając z doświadczonym chirurgiem oraz korzystając z konsultacji online.

Polecane artykuły