Zastanawiasz się, jak naturalnie poprawić swoje zdrowie i samopoczucie? Sięgnij po wodę leczniczą, która chroni przed problemami z nerkami i drogami moczowymi. Sprawdź, dlaczego warto włączyć ją do swojej diety!

Woda lecznicza zawiera mnóstwo minerałów, dzięki czemu zapewnia równowagę wodno-elektrolitową organizmu. Eksperci cenią ją za czystość mikrobiologiczną i chemiczną. Spełnia najwyższe standardy jakości, dlatego jest bezpieczna dla zdrowia.

Wody dla zdrowia

Proponowana woda wspiera działanie układu pokarmowego, moczowego i nerwowego.
Woda jodowana: właściwości zdrowotne. Jeśli chcesz stosować ją regularnie, skonsultuj się z lekarzem. Dopasuje dawkę, biorąc pod uwagę Twój stan zdrowia.

Na skład wód leczniczych wpływa przede wszystkim ukształtowanie terenu i panujące warunki. W Polsce zazwyczaj wydobywa się je z rejonów górskich na południu. Popularne wody pochodzą zwykle z Sudetów i Karpat.

Oferta obejmuje wody lecznicze Szczawa bogate w magnez i wapń. Wzmacniają układ nerwowy, dlatego warto je pić w okresie wzmożonego wysiłku. Jeśli ciągle czujesz się zmęczony, sięgnij po wodę Szczawa. Poprawia koncentrację i wspaniale uspokaja. Możesz ją włączyć do naturalnej suplementacji przy stanie depresyjnym, nadpobudliwości nerwowej i alergii.

Naturalna woda lecznicza z jodem

Jeśli cierpisz na zaburzenia metaboliczne, sięgnij po wodę leczniczą z jodem i żelazem. Proponowany napój zawiera też magnez, potas i lit. Mieszanka minerałów wzmacnia system immunologiczny, jednocześnie zapewnia równowagę w organizmie. Dodatkowo zmniejsza ryzyko kamicy moczowej, dny moczanowej i zapalenia dróg moczowych. Woda jodowana wspiera wątrobę i przyspiesza odchudzanie. Można ją też stosować w przypadku anemii, chorobach krwi i niedoczynności tarczycy.

Zastanawiasz się, jak stosować wodę leczniczą Hanna? Dzienne spożycie nie powinno przekraczać 330 ml. Pamiętaj, by rozcieńczyć w wodzie w proporcji 1:1. Miksturę pij przez słomkę, by zapobiec przebarwieniom zębów. Jeśli cierpisz na zgagę, pij ciepłą wodę na czczo. W niedokwaśności żołądka pij zimną wodę na czczo, by nie zaostrzyć objawów. Unikaj wody jodowanej, jeśli cierpisz na nadczynność tarczycy lub nadwrażliwość na jod.

Dlaczego warto pić wodę mineralną z litem?

Szukasz sposobu na skołatane nerwy? Marzysz o tym, by odstresować się po ciężkim dniu? W takim razie wypróbuj wodę leczniczą z litem. Wspomniany pierwiastek wpływa na neuroprzekaźniki, które biorą udział w reakcjach stresowych. Norepinefryna mobilizuje ciało i mózg do działania. Może zwiększyć częstość akcji serca, jednocześnie transportuje krew bogatą w glukozę do napinających się mięśni.

Lit ogranicza ilość norepinefryny, tym samym łagodzi lęk. Dodatkowo pierwiastek poprawia zdolność organizmu do syntezy serotoniny. W ten sposób poprawia nastrój i zmniejsza uczucie niepokoju.

Proponowane wody lecznicze zawierają też jod, który reguluje produkcję hormonów tarczycy. Wspiera również pracę mózgu i układu nerwowego. Naturalna woda mineralna jest dobrym źródłem magnezu. Bierze udział w ponad 300 reakcjach enzymatycznych. Magnez koi nerwy, wspiera układ odpornościowy, reguluje ciśnienie krwi i wzmacnia mięśnie. Zmniejsza ryzyko cukrzycy typu 2, migreny, chorób układu krążenia i choroby Alzheimera.

Polecane artykuły