Zimową porą mamy ochotę ochronić się przed napływającym z zewnątrz zimnem, jak tylko się da. Jednak nie tylko przed chłodem powinniśmy chcieć się skryć. Zanieczyszczone powietrze zdaje się być właściwie wszędzie, dlatego należałoby nosić również maseczki. A co jeśli dla nas to za mało? Wówczas pozostaje komin zamiast maseczki, który nie dość, że skutecznie ochroni nas przed zimnym powietrzem, to dodatkowo zapobiegnie dostaniu się do naszych płuc niepożądanych zanieczyszczeń.

Wymień maseczkę na komin

Lubisz to uczucie, kiedy stoisz na zewnątrz podczas zimowego dnia, ale i tak czujesz się komfortowo, ponieważ jest Ci ciepło? Taki efekt daje komin zamiast maseczki, oferowany przez polskiego producenta masek – firmę Safe Mask. Nie da się ukryć, że jest to bardzo praktyczny dodatek na okres jesienno-zimowy. Jednak ważne jest, aby wykonany był z wysokiej jakości bawełny, która nie dość, że pozwala skórze oddychać, to jeszcze chroni ją przed otarciami.

Dostępne modele są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Każdy rodzaj posiada wszytą kieszonkę na filtr węglowy PM 2.5, co dodatkowo sprawia, że nasze bezpieczeństwo wzrasta. Oferowane są kominy z nausznikami oraz kominy bez nauszników, więc każdy może wybrać ten, w którym będzie czuł się najbardziej swobodnie.

Skutecznie chroń swój organizm przed smogiem

W okresie jesienno-zimowym jesteśmy bardziej wystawieni na zanieczyszczone powietrze. Mimo wszelkich obostrzeń w naszym kraju poziom smogu zwiększa się z roku na rok, a dodatkowo zostały podyktowane zalecenia dotyczące pandemii, więc bez maski z domu ani rusz.

Dlatego też komin na twarz na ten właśnie czas wydaje się najlepszym możliwym rozwiązaniem. Kominy wykonane są z mikropolaru o gramaturze 350g/ m2. Dzięki temu jest niezwykle przyjazna w dotyku i nie utrudnia oddychania. Kominy można zakupić od razu z potrzebnymi filtrami PM 2.5. W zestawie zawiera się jedna, trzy lub pięć filtrów z powłoką węglową.

Postaw na schludny wygląd i zadbaj o swoje zdrowie

Wybierając komin zamiast maski pochodzący do firmy Safe Mask, masz pewność, że zawsze będziesz się dobrze prezentować. Wykonane w neutralnym kolorze dopasują się do każdej stylizacji, przy okazji chroniąc Cię przed patogenami występującymi w powietrzu. Dołożone do komina filtry powinno wymieniać się raz na 6/ 10 godzin a częstotliwość wymian jest uzależniona od miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz.

Warto więc zaopatrzyć się w większą ilość filtrów, aby zawsze być odpowiednio zabezpieczonym. Dodatkowy ściągać, w który wyposażone są kominy, nie pozwala na jego zsunięcie i zawsze idealnie dopasuje się do kształtu głowy jego użytkownika. Są to zdecydowanie produkty, które są warte polecenia ze względu na swoje praktyczne oraz uniwersalne zastosowanie. Zakrywanie nosa oraz ust jeszcze nigdy nie było tak komfortowe.

Polecane artykuły