Wprowadzenie nasion winogron do codziennej diety powoduje, że maleją powikłania sercowo – naczyniowe, zmniejszają się żylaki, ustępuje mrowienie kończyn, zmniejsza się cukrzyca, rzadziej występują drętwienia i skurcze kończyn.

Najświeższe  badania przeprowadzone w Centrum Badań nad Rakiem w Colorado ujawniły, że ekstrakt z pestek winogron może zmniejszyć rozwój i rozprzestrzenianie się raka. W niektórych przypadkach może nawet wyeliminować chorobę.

Pestki winogron mają też zastosowanie w przypadkach zaćmy. Badania potwierdzają również, że codzienne spożywanie 300 mg ekstraktu z pestek przez ok. 2 miesiące, łagodzi zmęczenie oczu, które jest spowodowane pracą przy komputerze. Może również złagodzić pierwsze objawy alergii, gdyż poprzez pestki uwalniane są substancje, które powodują objawy alergii.

Przedstawiamy idealny sposób na wykorzystanie pestek w celu poprawienia stanu zdrowia.

Składniki to:

  • 1 szklanka pestek winogron
  • ręcznik papierowy
  • szklany słoik z pokrywką

Przygotowanie:

Należy umyć nasiona, ręcznik zamoczyć delikatnie w wodzie, następnie suszyć na nim nasiona przez 30 dni. Po tym czasie zmiel nasiona, włóż do szklanego słoja i przechowuj w ciemnym miejscu.

Jak stosować?

Należy dodaać łyżeczkę tego środka do szklanki soku lub wody. Dobrze wymieszać i wypić. Pić od 2 do 3 razy dziennie przez ok. 3 miesiące. Następnie przerywamy kurację na 1 miesiąc, a później z powrotem zaczynamy leczenie.

Podziel się przepisem z przyjaciółmi i nie zapomnij udostępnić artykułu znajomym!

 

Owoc który przedstawiamy jest bardzo skuteczną metodą na nowotwory!

Owoc który przedstawiamy jest bardzo skuteczną metodą na nowotwory!
Udowodniono że owoc jest bardzo skuteczny i jego działanie jest o 10 000 razy silniejsze niż leczenie raka ...
Czytaj Dalej

Zespół cieśni nadgarstka

Zespół cieśni nadgarstka
O schorzeniu rozmawiamy z ekspertem z Gdańska doktorem nauk medycznych Dawidem Mrozik specjalistą chirurgii ręki i rekonstrukcyjnej, specjalistą ...
Czytaj Dalej

Co z tą Nutellą? Czy na pewno ma działanie rakotwórcze?

Nutella
Ostatnio w sieci wrzało wręcz o „rakotwórczym” działaniu Nutelli i o wycofaniu jej z supermarketów. Okazało się, że ...
Czytaj Dalej

Miejskie fontanny pełne wody z bakteriami – ostrzeżenie sanepidu!

Fontanny miejskie pełne bakterii
W całej Polsce fale upałów nie ustępują, a taka pogoda zagości przez dłuższy czas. Mieszkańcy większych miast wyposażonych ...
Czytaj Dalej