Udowodniono że owoc jest bardzo skuteczny i jego działanie jest o 10 000 razy silniejsze niż leczenie raka w konwencjonalny sposób.

Faktem jest to że koncerny farmaceutyczne zatajają prawdę przed nami o tym owocu, w obawie przed wielkimi stratami finansowymi. Boją się też, że ludzie nie będą zainteresowani drogimi lekami, gdy poznają ten drogocenny owoc.

Owoc ten to nic innego jak Guanabana lub Graviola. Rośnie on na niskopiennych drzewach.

Owoc guanabany jest bardzo soczysty i słodki, dlatego też każdemu smakuje. Guanabana jest dużym owocem, można go jeść na surowo, można też dodać do ulubionej sałatki. Sok który pozyskamy z tego owocu skutecznie zwalczy raka. Owoc ten jest naturalny oraz jego użycie nie ma żadnych skutków ubocznych, czego niestety nie można powiedzieć o obciążających lekach przy stosowaniu chemioterapii.

Jest to naturalny specyfik prosto z natury, a nie wyhodowany w laboratorium lek.

Światowi eksperci twierdzą że jest to najmocniejsza obrona do walki z rakiem i nie tylko, ponieważ owoc zapewnia wielką ilość korzyści zdrowotnych dla organizmu obciążonego nowotworem.

Jest bardzo długa lista korzyści jakie przynosi owoc guanabana:

  • ma właściwości antybiotyczne
  • właściwości anty-pasożytnicze
  • właściwości przeciwgrzybicze
  • działa pozytywnie na naszą psychikę
  • reguluje poziom ciśnienia krwi w organizmie

W przeciągu 5 dekad przeprowadzono 20 badań laboratoryjnych, które wykazały że sok lub wyciąg z guanabany trafnie zwalcza komórki nowotworowe w przypadku 12 typów raka jajnika, okrężnicy, piersi oraz raka prostaty.

Znakomite składniki tego owocu hamują rozwój raka 10000 razy mocniej niż Adriamycyna, która jest pospolitym lekiem chemioterapeutycznym.

Guanabana niszczy komórki nowotworowe, a nie wszystkie komórki w organizmie nie ważne czy zdrowe czy chore, jak dzieje się to przy stosowaniu leków z chemią w składzie.

W Polsce ciężko dostać owoc Guanabana jedynym źródłem są soki z Bydgoszczy dostępne na stronie owocezdzungli.pl

Stawiajmy na naturalność a nasz organizm może pokonać raka. Koniecznie udostępnij ten wpis, niech Twoi wszyscy znajomi dowiedzą się o tym owocu!Polecane artykuły