Jest wiele powodów, dla których ludzie tracą włosy. Naturalne łysienie to tylko jeden z nich. Choroby, przykre wypadki – to również przyczynia się do tego, że nasze włosy nie prezentują się tak okazale, jak byśmy tego chcieli. Pewnie zdajesz sobie z tego sprawę, skoro jesteś teraz tutaj i czytasz ten artykuł. Przeczytaj go więc do końca i dowiedz się, dlaczego przeszczep włosów w Turcji to naprawdę dobry sposób na odzyskanie włosów.

Ale dlaczego właśnie Turcja?

To dosyć częste pytanie, ponieważ ten kraj Polakom raczej nie kojarzy się z medycyną estetyczną. To dobre miejsce na wakacje, robią tam wyśmienite tekstylia, a kuchnia to już w ogóle… Ale żeby jechać tam na transplantację włosów? No cóż, opinie pacjentów wskazują jasno i wyraźnie, że Turcja nadaje się do tego doskonale. Nie musisz wierzyć nam na słowo. Przekonaj się o tym samodzielnie, wysłuchując relacji poszczególnych osób, które są dostępne tutaj: https://skymed.org.pl/.

Zadowolenie pacjentów tworzą przede wszystkim naturalne rezultaty, ale doznania związane z całym procesem od początku do końca również mają tutaj znaczenie. Rzecz w tym, że przeszczep włosów w Turcji to profesjonalne podejście na każdym etapie zabiegu. Jadąc do tego egzotycznego kraju, otrzymasz do dyspozycji najlepszych specjalistów. Są oni świetnie wykształceni, posiadają sprzęt na wysokim poziomie. Poza tym doświadczenie lekarzy, oczywiście, nie ogranicza się do raptem dwóch transplantacji włosów – to wieloletni okres praktyki medycznej i badań w dziedzinie przeszczepu włosów skondensowany do kilku wybranych usług. Inaczej mówiąc, w Turcji trafisz w naprawdę dobre ręce. I nie stracisz na tym fortuny.

Transplantacja włosów w Turcji a grubość portfela

No właśnie. Podróż zagraniczna w celu transplantacji włosów na pierwszą myśl może wydać się koszmarnie drogim przedsięwzięciem. To jednak tylko miraż, ponieważ w Polsce są kliniki, które oferują przeszczepy włosów za o wiele wyższe pieniądze, dając w zamian dokładnie te same rezultaty. Ogólnie, przy przeszczepie włosów w Turcji nie powinieneś stracić więcej niż 2600 euro.

Przeszczep włosów metodą FUE – z czym to się je?

Przeszczep włosów FUE polega na przeniesieniu mieszków włosowych w miejsca, gdzie wystąpiło wypadanie włosów. Metoda FUE nie wymaga nacięć, więc nie tworzy blizn. To gwarantuje też krótki czas rekonwalescencji. Do tego podczas jednej procedury można przeszczepić tysiące graftów na raz, a trwałość terapii i naturalne efekty nie mają sobie równych.

Ale w Turcji przeprowadzisz zabieg przeszczepu włosów również innymi metodami. Więcej na ten temat znajdziesz w linku załączonym powyżej.

Polecane artykuły