Nie musisz stać wiele godzin w kolejce, bo recepty online możesz dostać nawet bez wychodzenia z domu. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, którym brakuje czasu na wizyty u specjalistów, którzy mają im przepisać wyłącznie regularnie przyjmowane leki.

To również świetna okazja dla osób, którym pilnie potrzebna jest recepta na antykoncepcję online, a z różnych powodów nie chcą osobiście stawić się u lekarza. Zamów konsultację z receptą, bez wstawania od komputera. To bajecznie proste rozwiązanie, które będziesz mógł zrealizować również w swojej ulubionej aptece.

Recepta na antykoncepcję online

Recepty online – dostępne bez wychodzenia z domu

Jeśli musisz regularnie odwiedzać lekarza tylko po to, żeby przepisywał Ci wciąż tę samą receptę, to na pewno wiesz jakie to czasochłonne zajęcie. W przychodniach i gabinetach kolejki ciągną się kilometrami, a kolejne wizyty stacjonarne niczym się od siebie nie różnią. Na szczęście tę sprawę możesz teraz załatwić także z domu.

Jak zamówić konsultację z receptą online?

Recepty online dostępne są z każdego miejsca na świecie – zamówić je możesz nawet na wakacjach. Wystarczy, że skorzystasz z prostej i intuicyjnej wyszukiwarki leków, żeby znaleźć preparat, którego potrzebujesz. Następnie już tylko dodajesz go do swojej recepty, a następnie uzupełnisz formularz zgłoszeniowy.

Jeśli będzie taka konieczność, lekarz przeprowadzi z Tobą konsultację zdalną, np. przez telefon lub e-mail. Następnie będziesz mógł dokonać płatności przez internet i odebrać swoją e-receptę. Średnio czas realizacji telekonsultacji to zaledwie 15-20 minut, a receptę możesz otrzymać maksymalnie w 24 godziny.

Kto może korzystać z e-recept?

E-recepta jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po pozytywnej weryfikacji przez lekarza, zostanie Ci ona przekazana za pośrednictwem wiadomości SMS oraz na wskazany przez Ciebie adres e-mail. Będzie miała formę specjalnego kodu. Jest to wygodny i całkowicie legalny sposób, gdyż dokument wystawiają uprawnieni do tego lekarze.

Recepty online

Recepta na antykoncepcję online nie jest już żadnym problemem

Dostępna jest również recepta na antykoncepcję online i to w trybie awaryjnym, czyli tzw. „dzień po”. Jest ona realizowana ze statusem „PILNE”, dzięki czemu wysyłana jest do potrzebujących pacjentów jeszcze szybciej, niż uprawnienia na inne leki. Serwis Twoja-recepta.net gwarantuje podczas realizacji tej szczególnej usługi pełną anonimowość.

Gdzie można zrealizować e-receptę?

Recepty online są realizowane dokładnie tak samo, jak tradycyjne, papierowe zaświadczenia. Oznacza to, że możesz je pokazać w dowolnej aptece, żeby otrzymać leki, których potrzebujesz. Jedyne, co będziesz musiał zrobić, to przy zakupie okazać kod, który wysłał Ci serwis oraz swój PESEL.

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych recept, dokument online ma swoją ważność. Wynosi on dokładnie 30 dni, czyli tyle samo, co jego papierowa wersja. Oznacza to, że masz miesiąc na zakup przepisanych leków, a jeśli tego nie zrobisz, konieczne będzie zgłoszenie się po kolejną e-receptę.

Zwolnienie lekarskie L4 online

Zdalnie recepty wystawiane są na niemalże wszystkie preparaty z wyjątkiem psychotropowych. Dokument uprawniający do zakupu jednego leku otrzymać możesz w bardzo atrakcyjnej cenie, o wiele niższej niż wyniósłby koszt wizyty w prywatnej poradni, gdzie musiałbyś się jeszcze mierzyć z ogromnymi kolejkami chorych ludzi.

Brakuje Ci czasu i nie masz ochoty godzinami czekać pod drzwiami gabinetów lekarskich, żeby otrzymać swoje stałe leki? Koniec z marnowaniem kilku godzin – skorzystaj z recepty online i zdobądź niezbędny dokument w rekordowo krótkim czasie. Zadbaj o swoje zdrowie bez wstawania od komputera.

Polecane artykuły