Jak ktoś daje coś za darmo, to zazwyczaj doszukujemy się haczyków, ale tu ich nie znajdziemy. Firma, która swoje korzenie ma w Norwegii i działa z sukcesami na kilku europejskich rynkach postanowiła przekazać każdemu gospodarstwu w Polsce jedno roczne opakowanie VitaSolaris D3. Co zrobić, by dostać kapsułki?

Akcja Natural Pharmaceuticals ma na celu zwrócenie uwagi na problem związany z niedoborem witaminy D w naszym społeczeństwie. Nie sprzyjają nam warunki geograficzne, podejście do tematu witamin i zdrowia ogólnie, praca w zamkniętych pomieszczeniach i zanieczyszczone powietrze. A witamina D nie bez przyczyny nazywana bywa witaminą życia, bo bez niej czujemy się, jakby uchodziło z nas życie. Dlatego nie przegap akcji Natural Pharmaceuticals i odbierz swoje darmowe opakowanie.

90 proc. Polaków ma niedobory witaminy D

Skąd o tym wiemy? Z badań przeprowadzonych w 2014 roku. Jednoznacznie wskazują one na to, że tylko około 9 proc. populacji ma witaminę D na właściwym poziomie. Większość boryka się z jej niedoborem, co pociąga za sobą różne skutki, zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej, co potwierdzają badania naukowców z różnych części świata. Witamina D, pomimo że coraz więcej się o niej mówi, o tym jak jest ważna dla naszego organizmu, wciąż spychana jest na dalszy plan. Pora to zmienić i taki też jest cel norweskiej firmy. Edukacja dotycząca suplementów, w tym witaminy D. Ponadto, by zapoczątkować zmiany, każde gospodarstwo domowe otrzyma darmowe opakowanie VitaSolaris D3. Ta witamina oraz inne suplementy Natural Pharmaceuticals, produkowane są w Norwegii. A kto jak kto, ale Norwegowie znają się na zdrowym trybie życia, bo nie bez przyczyny zaliczani są do najzdrowszych narodów na świecie. Dziś my możemy korzystać z ich dobrodziejstw.

Natural Pharmaceuticals – ponad milion klientów w Polsce

Norweska firma działa w kilku europejskich krajach. Oprócz Polski, obecna jest również w Chorwacji, Estonii, Słowenii, na Łotwie, Litwie i Węgrzech. W Polsce ma już ponad milion klientów. Od 2014 roku Natural Pharmaceuticals otrzymuje regularnie prestiżowe wyróżnienie godło ‘Firmy Przyjaznej klientowi’. Oznacza to, że firma jest polecana przez klientów, profesjonalna, nie ma problemów z kontaktem.

VitaSolaris D3 – dzienna dawka witaminy D w każdej kapsułce

Na rynku dostępne są różne suplementy z witaminą D. Można wybierać pomiędzy witaminą D2 i D3. Organizm człowieka potrzebuje ich obydwu, ale witamina D2 jest tańsza w produkcji, dlatego częściej niż D3 jest dodawana do różnych produktów spożywczych. Eksperci wskazują również, że to niedobór D3 może powodować bóle kości, mięśni oraz inne dolegliwości zdrowotne. Badania potwierdzają, że witamina D3 jest najlepiej przyswajalną postacią witaminy D. VitaSolaris D3 to innowacyjny produkt, norweska jakość. Każda kapsułka to 2000 IU witaminy D, co stanowi dzienną rekomendowaną przez polski zespół ekspertów dawkę witaminy D.

2000 IU to dawka dla osób powyżej 19 lat. I jest to maksymalna dzienna dawka. Minimum osoby w wieku 19 – 75 lat powinny dostarczać 800 IU witaminy D. Seniorzy, powyżej 75 lat, powinni  dostarczać witaminę D w ilości od 2000 IU do 4000 IU. A to ze względu na to, że ich skóra również się starzeje i nie wytwarza już tyle witaminy D co wcześniej. Optymalna dawka powinna być ustalona w odniesieniu nie tylko do wieku, ale również diety. VitaSolaris D3 zaspokaja potrzeby młodszych i starszych, to dzienna porcja zdrowia.

Czy suplementacja witaminy D jest konieczna przez cały rok?

Zapotrzebowanie na witaminę D jest większe zimą i jesienią, kiedy za oknem jest szaro i słońce śweici na niebie tylko przez kilka godzin. Nie oznacza to jednak, że wiosną czy zimą nie mamy niedoborów. Niestety, ale szereg elementów negatywnie wpływa na przyswajanie witaminy D. Są to między innymi:

  • filtry UV- dobrze, że je stosujemy, ale ograniczają one wytwarzanie witaminy D,
  • przebywanie w pomieszczeniach zamkniętych- mało czasu na świeżym powietrzu,
  • zanieczyszczone powietrze,
  • zła dieta.

Dlatego suplementacja witaminy D ma znaczenie przez cały rok. Dzięki kapsułkom VitaSolaris utrzymasz poziom witaminy D na właściwym poziomie.

7 powodów, dla których warto zadbać o suplementację witaminy D

Jesteś osłabiony? Proste czynności są męczące? Odczuwasz bóle kręgosłupa? Często się przeziębiasz? Długo regenerujesz się po wysiłku fizycznym? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiesz twierdząco, to sygnał, że należy się bliżej sobie przyjrzeć.

Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności opublikował listę zawierającą powody, dla których warto dbać o właściwy poziom witaminy.

→ Prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.
→ Prawidłowe funkcjonowanie mięśni.
→ Zdrowe kości.
→ Prawidłowy poziom wapnia we krwi.
→ Prawidłowe wchłanianie i wykorzystywanie fosforu i wapnia.
→ Bierze udział w procesie podziału komórek.
→ Zdrowe zęby.

Powodów, dla których warto dbać o prawidłowy poziom witaminy D jest więcej. Naukowcy coraz częściej mówią o związku pomiędzy niedoborem tej witaminy a depresją czy stanami lękowymi. Ponadto, niedobór może się objawiać również nietypowo, jak przez wypadające włosy. Poziom witaminy D można sprawdzić wykonując badania krwi.

Jak zamówić darmowe opakowanie?

Na stronie suplementu VitaSolaris dostępny jest formularz. Jego wypełnienie trwa nie dłużej niż kilkadziesiąt sekund. Aby otrzymać darmowe opakowanie norweskiej witaminy życia, należy podać podstawowe dane adresowe i kontaktowe. Firma realizuje tylko sprzedaż wysyłkową, więc witaminę odbierzesz ze swojej skrzynki pocztowej. I z racji tego, że kapsułki przywiezie kurier, konieczne jest uiszczenie opłaty. Jest to standardowa opłata, jak przy każdej internetowej przesyłce, a nawet tańsza niż w wielu sklepach. Wynosi ok 10 zł. Płatność należy uregulować po otrzymaniu darmowego pakietu, w ciągu 30 dni. Na każdy adres przeznaczone jest jedno opakowanie VitaSolaris D3. Zamówienie darmowego opakowania w żaden sposób nie jest zobowiązujące dla klienta.

Odbierz już teraz swoje opakowanie na witaminazadarmo.pl, zanim skończy się akcja, bo zainteresowanie jest duże.

Więcej z kategorii: Witaminy