Niewłaściwa postawa ciała to główny powód bólu stawów, bólu nóg oraz pleców. Sposób w jaki pracujemy prawie cały dzień w tej samej pozycji ciała nie przynosi nam żadnych dobrych efektów.  Wręcz przeciwnie niewłaściwa postawa ciała bardzo źle wpływa na stawy i jeszcze bardziej przysparza nam problemów ze zdrowiem.

Dlatego gdy poczujesz pierwsze objawy bólu stawów, należy jak najprędzej reagować i nie bagatelizować pierwszych symptomów. Przepisem na poprawę funkcji naszych stawów jest ten prosty i naturalny lek. Wzmacnia on nasze kości i poprawia ich stan.

Składniki przepisu to:

  • 2 łyżki żelatyny
  • 3 łyżki rodzynek dobrej jakości
  • 8 łyżek lnu (może być mielony)
  • 4 łyżki sezamu
  • 20 dag miodu naturalnego

Jak przygotować lek: 

W misce umieścić wszystkie wymienione składniki, mieszać aż powstanie jednolita masa. Następnie wlewamy masę do czystego wypażonego słoja.

Jak stosować lek: 

Miksturę należy spożywać codziennie – w ilości 1 łyżeczki 2 razy dziennie. Pierwszą dawkę należy spożyć przed śniadaniem, następną przed obiadem.

Jest to znakomity sposób na wzmocnienie naszych stawów. Lek sprawia, że kości są mocniejsze i więzadła elastyczniejsze. Mieszanka pozytywnie wpływa na przemianę materii w organizmie.

Pragniesz podzielić się przepisem z bliskimi? Polub nasz fanpage na Facebooku i nie zapomnij udostępnić artykułu znajomym!

 

Zamiast lekami, tarczycę lecz zdrowym odżywianiem!

Zamiast lekami, tarczycę lecz zdrowym odżywianiem!
Endokrynolodzy, czyli lekarze specjalizujący się w chorobach tarczycy, pokazują, iż najbardziej skuteczną metodą w walce z problemami z tarczycą jest zmiana odżywiania. Można dojść więc do słusznego wniosku, iż to ...

Czarnuszka – ziołowy lek, który pomoże na wiele dolegliwości

Czarnuszka - ziołowy lek, który pomoże na wiele dolegliwości
Czarnuszka od wieków była stosowana jako środek leczniczy, a także jako przyprawa do wielu potraw. Nazywana również jako kminek czarny, chociaż nie ma nic z nim wspólnego. Nawet Mahomet cenił ...

Metoda, która może pomóc Ci przeżyć udar – to bardzo proste

Metoda, która może pomóc Ci przeżyć udar - to bardzo proste
Odkrył tą metodę chiński profesor, który twierdzi że należy zawsze nosić przy sobie zwykłą igłę, to ona może uratować nam życie zaraz po udarze mózgu. Podczas udaru mózgu dochodzi do ...