Sporo ludzi twierdzi, że linie które, znajdują się na naszych nadgarstkach mają duże znaczenie i mogą mówić wiele o nas samych. W mediach możemy odszukać mnóstwo wiadomości na ten właśnie temat. Są one bardzo ciekawe!

Delikatnie zakrzywione linie, które znajdują się po wewnętrznej części ręki są zwykle określane jako linie Rasceta lub bransoletka.

Zapoznaj się z tymi informacjami, jeżeli uważasz, że to banalne – na pewno zmienisz swoje zdanie! Pokażą Ci one to, w jakim aktualnie stanie zdrowia się znajdujemy i ile będziemy jeszcze żyć. Im więcej posiadamy linii, tym dłużej będziemy żyć!

Pierwsza linia nadgarstka

Jeżeli jest niezałamana i gruba, to wskazuje na 25-30 lat życia. To najistotniejsza linia, wskazuje ogólny stan naszego zdrowia. Trzeba dodać, że jeśli nie jest ona wyraźna, może to oznaczać różne schorzenia zdrowotne. W przypadku gdy kobieta ma tę linię skierowaną ku górze, to znak nieregularnych miesiączek i problemów z poczęciem. Gdy u mężczyzn linia zgina się ku podstawie dłoni, sugeruje to, że może mieć problemy z moczem, prostatą oraz rozrodczością.

Druga linia

Wyznacza od 46-56 lat życia. Za tym idą również bogactwo i dobrobyt. Przejrzysta linia to znak szczęścia i sukcesów finansowych.Trzecia linia

Wyznacza od 67-85 lat życia. Po niej możemy spodziewać się  kariery i sukcesu. Prominentne osoby posiadają akurat tą linię grubą i przypisuje się im również karierę i sukces.

Czwarta linia

Wyznacza na ponad 85 lat naszego życia. Pojawia się dość rzadko, zazwyczaj są one dwie lub trzy. Jest ona wskazówką do długiego życia!

Nie zapomnij podzielić się tym ciekawym artykułem ze swoimi znajomymi!Echokardiografia (echo serca): na czym polega?

Echokardiografia
Współczesna medycyna oferuje różne narzędzia pozwalające skutecznie zdiagnozować wielu chorób i dolegliwości. Do jednego z nich należy echokardiografia, ...
Czytaj Dalej

Naturalny antybiotyk, który zwalczy wszystkie infekcje w organizmie!

Naturalny antybiotyk, który zwalczy wszystkie infekcje w organizmie!
Miksturę stworzono w średniowieczu, w czasach gdy ludzie częściej niż kiedykolwiek cierpieli na epidemie i różnego rodzaju choroby ...
Czytaj Dalej

Pij ocet jabłkowy przed snem! Polepszy to Twoją jakoś życia

Pij ocet jabłkowy przed snem! Polepszy to Twoją jakoś życia
Każdy z Was wie, że ocet jabłkowy ma kwaśny i ciężki smak, ale na szczęście aby skorzystać z ...
Czytaj Dalej

Tym domowym sposobem usuniesz kamień na zębach

kamień na zębach
Nie jeden z nas marzy o pięknym i śnieżnobiałym uśmiechu. W końcu zęby to jedna z głównych wizytówek ...
Czytaj Dalej