To niesamowite jakie korzyści może dać nam ułożenie zwykłej kostki lodu pomiędzy głową a szyją! Ta technika pozwoli Ci się zrelaksować oraz złagodzi wszelkie dolegliwości. Wystarczy jedynie umieścić kostkę lodu w tylnej części szyi i korzystać ze zdrowotnych walorów tej metody.

Zgodnie z akupunkturą, w naszym ciele znajduje się kilka miejsc, które pod wpływem pobudzania tworzą połączenia z innymi organami wewnętrznymi, dzięki czemu istnieje możliwość złagodzenia różnorakich dolegliwości i schorzeń. Taki punkt znajduje się również tutaj:

kostka lodu na szyi

„Feng Fu” to nazwa miejsca na karku, w którym ma być umieszczona kostka lodu. Znajduje się dokładnie w dolnej części głowy, u góry szyi. Mówiąc prościej jest to „luka” lub „wgłębienie”, które ogranicza ten obszar.

Wystarczy przez 20 minut, w pozycji leżącej na brzuchu, utrzymać kostkę lodu w tym magicznym miejscu i czekać na korzyści, jakie nasz organizm otrzyma przez to proste działanie.

Walory zdrowotne, jakie dzięki temu prostemu działaniu można uzyskać, to przede wszystkim zwalczenie nawet bardzo silnego bólu głowy. Pozbędziesz się w końcu uporczywej migreny!

Ponadto szybko pożegnasz się z bezsennością i uporczywym zmęczeniem! Ten niezwykły trik nie tylko odpręży całą okolicę karku, ale nawet złagodzi ostre bóle kolan, nóg i ramion. Usunie wszelkie bóle mięśniowe i schorzenia pleców a nawet brzucha. Jak wiadomo akupunktura, to znana technika, która w imponujący sposób przynosi zdrowotne korzyści podczas leczenia całego ciała.

Dlatego nie czekaj, spróbuj już teraz i przekaż tę informację znajomym!

Dlaczego powinieneś znać swoją grupę krwi?

Dlaczego powinieneś znać swoją grupę krwi?
Jak wszystkim wiadomo są cztery grupy krwi i każda z nich różni się od siebie. Za jej pomocą ...
Czytaj Dalej

Dziecko trafiło do szpitala po spożyciu znanej przekąski. Rozgoryczeni rodzice apelują: nie dawajcie jej maluchom!

Dziecko trafiło do szpitala po spożyciu znanej przekąski. Rozgoryczeni rodzice apelują: nie dawajcie jej maluchom!
Największą rozrywką na weekend może się stać rodzinna noc filmowa. Każdy z nas pamięta jak za czasów dzieciństwa ...
Czytaj Dalej

Dlaczego tabletki musujące są popularną formą leków?

Tabletki musujące
Formy doustne są bardzo preferowanym sposobem leczenia, ale nie da się ukryć iż w tej formie powolne wchłanianie ...
Czytaj Dalej

Główny Inspektor Farmaceutyczny wycofuje tabletki antykoncepcyjne!

Główny Inspektor Farmaceutyczny wycofuje tabletki antykoncepcyjne!
Powód wycofania tabletek Milvane to nie zgadzająca się treść ulotki, w której nie było ostrzeżenia o zastosowaniu tabletek ...
Czytaj Dalej