Młoda kobieta po dwudziestce oraz jej 28-letni wybranek z Wielkiej Brytanii wzięli ślub w 2015 roku i od razu zaczęli planować powiększenie rodziny. Po pół roku starań kobieta zaszła w ciążę.

Para była bardzo szczęśliwa dowiedziawszy się o tym , że będzie to dziewczynka. Oczekując na przyjście dziecka gotowy był już dla niej pokój, zabawki i ubranka. Bardzo się cieszyli, że będą rodzicami.

Niestety tuż po porodzie odebrali straszną wiadomość.

Ich dziecko urodziło się chore. 

Córeczka miała liczne wady rozwojowe wielu narządów: zwężone drogi oddechowe i aortę oraz nieprawidłowo wykształcony mózg. Rokowania lekarzy nie były pomyślne. Lekarze skierowali rodziców z nowo narodzonym dzieckiem do hospicjum, gdzie mieli czekać na śmierć swojego kochanego dziecka. Niestety śmierć Evlyn (tak dali jej na imię) mogła nastąpić w każdej chwili. Jednak córeczka była bardzo silna i walczyła o życie 4 tygodnie.

Śmierć córeczki była dla nich ogromną tragedią. Matka dziecka nie mogła się pogodzić ze śmiercią córeczki.

We współpracy z hospicjum, mogli z nią pozostać przez 12 dni po jej śmierci. Nareszcie mogli być z nią razem.

Zabierali ją na spacery, przewijali, tulili i robili sobie wspólne rodzinne zdjęcia. Traktowali ją jakby była żywym dzieckiem.Dziewczynka była w specjalnie przygotowanym chłodzonym łóżeczku i mogli ją co jakiś czas na chwilę wyjmować. Cztery dni przed pogrzebem dziecka zabrali ją do domu, aby młoda kobieta poczuła się w pełni matką.

„Dla niektórych z Was może, że to być  trudne do zrozumienia, ale pragnęłam poczuć się matką. Może nie każdy by tego potrzebował będąc w mojej sytuacji ale moja intuicja podpowiadała mi, że będzie to dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Potraktowałam to jako pożegnanie ze swoją córką.  W szpitalu nie miałam do nie dostępu ponieważ była podłączona do aparatury, ciągle ktoś przy niej coś robił. W takiej sytuacji nie czułam się prawdziwą matką, patrzyłam z bezradnością, nic nie mogąc zrobić – czułam się całkiem pusta.”

Ta historia poruszyła wielu ludzi. Młoda matka jest bardzo wdzięczna za to, że hospicjum dało jej taką możliwość i nie żałuje tego co zrobiła.

Kobieta jest jest przekonana, że bardzo tego potrzebowała aby pogodzić się ze śmiercią córeczki.

Czy potrafisz zrozumieć zachowanie tej młodej mamy.

Wyraź swoją opinią i udostępnij znajomym na facebooku, na pewno zaciekawi ich ta niezwykła a zarazem tragiczna historia.Owoc który przedstawiamy jest bardzo skuteczną metodą na nowotwory!

Owoc który przedstawiamy jest bardzo skuteczną metodą na nowotwory!
Udowodniono że owoc jest bardzo skuteczny i jego działanie jest o 10 000 razy silniejsze niż leczenie raka ...
Czytaj Dalej

Znakomity przepis na odnowę stawów, który zapobiega zapaleniu

Znakomity przepis na odnowę stawów, który zapobiega zapaleniu
Niewłaściwa postawa ciała to główny powód bólu stawów, bólu nóg oraz pleców. Sposób w jaki pracujemy prawie cały ...
Czytaj Dalej

Objawy udaru mózgu – bardzo prosty test, który może uratować życie!

Udar mózgu
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że objawy udaru mózgu uzależnione są od tego, jaka jego część została ...
Czytaj Dalej

Wędliny z E250 na sklepowych półkach!

Wędliny z E250 na sklepowych półkach!
W dzisiejszych czasach kupując w markecie wędlinę staramy się czytać etykiety. Niestety w składzie wędlin znajdujemy bardzo dużo ...
Czytaj Dalej