Nie ma nic bardziej dokuczliwego niż ból stawów, który bardzo często się powtarza i nas nęka. Bóle stawów i kolan pojawiają się z wielu powodów i występują przeważnie u kobiet z powodu noszenia niewłaściwego obuwia. Jednak można temu szybko zaradzić…

Ten przykry ból pojawia się, kiedy ścięgna i więzadła starzeją!

Nasza natura dała broń, którą powinniśmy umieć wykorzystać. Poprawia jakość życia i przynosi znaczną ulgę!

Przedstawiamy dzisiaj naturalny przepis, składający się z produktów działających przeciwzapalnie

Mieszanka ta złagodzi ból stawów oraz kolan i wzmocni więzadła i ścięgna dzięki znacznej zawartości krzemu, magnezu, bromelainy a także witaminy C.

Do przygotowania mikstury będziesz potrzebowała

  • Szklankę soku z pomarańczy (świeżo wyciśniętą z owocu)
  • Szklankę płatków owsianych
  • Kubek wody
  • Jedną łyżeczkę cynamonu
  • Dwa kubki ananasa pokrojone w kostkę
  • Pół filiżanki pokruszonych migdałów
  • Miód pszczeli do smaku

Płatki owsiane dodaj do garnka i zalej je wodą. Gotuj przez kilka minut, po czym odstaw do wystygnięcia. Kolejnym krokiem będzie przesypanie płatków do blendera i dodanie ananasa, soku, migdałów, cynamonu i miodu do smaku. Wszystko dokładnie zmiksuj!

To już wszystko, co Ci jest potrzebne! Lekarstwo spożywaj na zimno.

Po mieszankę sięgaj codziennie, a po jakimś czasie na pewno zauważysz brak uciążliwego bólu.

Nie zażywaj tabletek skorzystaj z tego, co dała natura. Może zastanawiasz się dlaczego akurat te składniki mogłyby Ci pomóc? Odpowiedź jest prosta!

W składzie ananasa znajdziesz sporą ilość witaminy C, która wzmocni Twój układ kostny. Zawiera także bromelainę, działającą przeciwzapalnie.

Sok pomarańczowy również zawiera witaminę C, która wzmocni Twoje więzadła i ścięgna. Cynamon natomiast zadziała antyzapalnie i poprawia krążenie. Owies oraz migdały dostarczają organizmowi wapń i inne minerały, które wzmacniają kości.