Łysienie to w ostatnim czasie bardzo powszechny problem. Dotyka praktycznie połowy mężczyzn przed ukończeniem 50. roku życia. Z nadmiernym wypadaniem włosów boryka się także aż 60% dorosłych kobiet. Niestety, łysienie nie należy do naturalnych rzeczy, a brak włosów sprawia, że sporo osób ma problem z akceptacją siebie, z poczuciem własnej wartości i poczuciem, że jest się wystarczająco pięknym. Brak włosów bywa przyczyną stresu, a nawet prowadzi do stanów depresyjnych. Na szczęście obecnie można sobie z tym poradzić! Współcześnie bardzo popularny jest przeszczep włosów. Do tego zabiegu trzeba jednak wybrać odpowiednią klinikę. Sprawdź, czym kierować się podczas wyboru!

Przeszczep włosów — wykonać w Polsce czy za granicą?

Obecnie innowacyjne technologie, medycyna i liczne badania pokazują, że z sukcesem można wykonać zabieg przeszczepu włosów. Zabiegi te stają się coraz popularniejsze. Decydują się na nie osoby borykające się z problemem łysienia. Co ciekawe — powstają też całkiem nowe miejsca, w których ten przeszczep można wykonać. Na przeszczep włosów decydują się zarówno mężczyźni, jak i kobiety, które obarczone zostały tym konkretnym problemem. Kluczowe pytanie brzmi, czy zabieg ten wykonać w Polsce, czy jednak za granicą? Otóż odpowiedź nie jest prosta, a wiele zależy od tego, na co stać konkretnego pacjenta. Sporo klinik w Turcji oferuje rewelacyjny przeszczep włosów, bardzo skuteczny, ale i w Polsce zaczynają pojawiać się kliniki wraz z dobrymi opiniami i zadowolonymi klientami.

Jak wygląda zabieg przeszczepu włosów?

Przeszczep włosów to zabieg wywołujący strach, ale jak pokazuje rzeczywistość, zazwyczaj wynika on z niewiedzy. Jak więc wygląda przeszczep? Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent nie ma do czynienia z żadnym bólem. Zagwarantowany jest pełen komfort w czasie przeszczepu, jak i po. Jak długo trwa taki zabieg? Czynności związane stricte z przeszczepem to kwestia zależna od liczby graftów. Co ciekawe, podczas zabiegu pacjent może oglądać film, słuchać muzyki, poczytać książkę czy uciąć sobie drzemkę.

Do przeszczepu włosów wykorzystuje się małoinwazyjną metodę FUE, która cieszy się dwoma głównymi zaletami — nie zostawia na ciele blizn oraz jest bezbolesna.

Sharley Warszawa — klinika Sharley Medical Clinic, która oferuje znacznie więcej!

Jedną z klinik zlokalizowanych w samym centrum stolicy Polski jest Sharley Warszawa Medical Clinic. Oferuje przeszczep włosów metodą FUE bez szwów i blizn po zabiegu, z gwarancją trwałego rezultatu i najszybszym czasem gojenia. Klinika ta dysponuje szeregiem wspaniałych specjalistów, którzy znają się na swoim fachu jak mało kto. Posiadają certyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów w zakresie chirurgii odtwórczej włosów. Do tej kliniki mogą wybrać się osoby, które chcą zagęścić swoje włosy, zredukować zakola czy zredukować łysienie.

Poza przeszczepem włosów, klinika Sharley oferuje inne fantastyczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Interesuje Cię usuwanie przebarwień, a może makijaż permanentny? Niezależnie od typu usługi, klinika ta oferuje sporą gamę zabiegów najbardziej znanych i lubianych przez kobiety i mężczyzn. Miejsce to dysponuje specjalistami, którym nie brak doświadczenia. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie, pragniesz posiadać burzę włosów, koniecznie zdecyduj się na fantastyczny zabieg przeszczepu bądź inne atrakcyjne usługi!

Polecane artykuły