Faktem jest że publiczne toalety odstraszają każdego…. Nie da się ukryć, że jest tam pełno zarazków, a zapach z tamtego miejsca odrzuca na wejściu….

Żyjemy w takich czasach wydawałoby się że to nie teraz, takie problemy to były dawniej, bo rzeczywiście toalety publiczne naszych czasów są nowoczesne, wydają się na pozór czyste.

Nic bardziej mylnego, bakterie są nadal, bo z tych toalet korzysta bardzo dużo ludzi a osoby sprzątające często nie nadążają sprzątać za każdym razem. Nie mniej jednak toalety są źródłem zarazków ale okazuje się że nie większym jak męski zarost w którym też znajduje się mnóstwo zarazków i bakterii.

Naukowcy mówią że więcej bakterii można się nabawić korzystając z suszarki do rąk. Jest na niej o wiele więcej bakterii niż na desce klozetowej. Szokującą informacją jest też to że ogrom ludzi w ogóle nie myje rąk korzystając z toalety…. Wg. naukowców jest wielka liczba osób która się do tego nie przyzna.

Naukowcy informują też że męska broda posiada więcej bakterii, najwięcej ich można znaleźć w okolicach nosa i ust. Jednak to nie wszystko czego spodziewaliśmy się!

Na czarnej liście rzeczy z dużą ilością bakterii są też smartfony – to też siedlisko niespotykanej liczby bakterii.

Na telefonie może być 5 razy więcej bakterii niż na desce klozetowej. Udowodnili to naukowcy z Manchesteru.

Okazuje się że przedmiot który, używamy na co dzień – telefon, mało kiedy czyścimy, nie zwracając nawet na to uwagi!!!

Boimy się używać publicznej toalety a największe siedlisko bakterii jest tuż obok naszej ręki!!!Nie ignoruj objawów bólu brzucha – zlokalizuj go już teraz!

Jak zlokalizować ból brzucha
Dokuczający ból brzucha może być wywołany różnymi czynnikami. Bardzo ważne jest miejsce, w którym czujemy dyskomfort. Rodzaje bólów ...
Czytaj Dalej

Nadziewane ziemniaki – Wszyscy zwariowali na ich punkcie!

Nadziewane ziemniaki - Wszyscy zwariowali na ich punkcie!
Ziemniaki są codziennym składnikiem stosowanym w naszej diecie jako gotowane, tłuczone oraz pieczone. Uwielbiamy ich smak, ale czasami ...
Czytaj Dalej

Jak odbudować stawy i zmniejszyć ich ból – naturalna mikstura

bóle stawów, kolan oraz pleców
Jedną z najczęściej występujących dolegliwości zwłaszcza u osób starszych są bóle stawów, kolan oraz pleców. Przyczyn bólu stawów ...
Czytaj Dalej

Ciężarna kobieta dostała udar, lekarze zajęli się nią za późno.

Ciężarna kobieta dostała udar, lekarze zajęli się nią za późno.
Kolejny skandal, który wydarzył się na oddziale ratunkowym w Zawierciu. Narzeczony kobiety jest zrozpaczony, jego ciężarna narzeczona skarżyła ...
Czytaj Dalej