Rudolf Breuss z Austrii poświecił prawie całe swoje życie na to, aby znaleźć odpowiedni lek na raka.

Odkrył ten uzdrawiający napój, który daje niesamowite efekty w leczeniu raka, oraz innych chorób które do tej pory uznawane były za nieuleczalne.

Odkrywca ułożył 42 dniowy plan żywienia, którego podstawą jest picie specjalnego soku warzywnego, gdzie burak jest głównym składnikiem. Do picia soku można dołączyć jeszcze czarną herbatę. W czasie trwania tego planu obumierają komórki rakowe, ponieważ głodują, a cały organizm i stan zdrowia ulega znacznej poprawie.

Leczniczy napój warzywny składa się z:

  • Buraka 55%
  • Marchewki 20%
  • Selera korzeniowego 20%
  • Ziemniaków 3%
  • Rzodkiewki 2%

Najlepsze efekty uzyskamy posiadając warzywa z ekologicznej uprawy.

 

Wykonanie:

Wszystkie warzywa myjemy obieramy, mieszamy dokładnie blenderem aż uzyskamy efekt gładkiego koktajlu, następnie mieszamy i to wszystko, napój jest już do picia!

Bardzo jest istotne to aby pić tyle soku ile tylko organizm potrzebuje!

Działanie uzdrawiającego soku:

Jak wiadomo burak ma bardzo dużo witamin , zawiera betainę aminokwasową, która ma właściwości antyrakowe, także burak to znany lek na białaczkę. Burakiem można także wyleczyć inne rodzaje raka.

Kiedy pijesz regularnie soki z warzyw pomogą Ci one w walce z chorobami które są spowodowane stresem oksydacyjnym. Picie tego soku normalizuje również poziom cholesterolu w organizmie, ponieważ w swoim składzie ma dużo błonnika. Obniża także ciśnienie krwi oraz pomaga w utrzymaniu elastyczności naczyń krwionośnych. Dlatego też główny składnik soku – burak to bardzo znany antyoksydant (pomaga w zwalczaniu chorób spowodowanych toksynami).

Burak jest bardzo polecany również dla kobiet ciężarnych, gdyż zawiera on dużo kwasu foliowego który zapobiega chorobom nowo poczętego dziecka. Nie jest też tajemnicą ze burak leczy również anemię, poleca się taką terapię szczególnie dla osób które mają niedobór żelaza, a żadne leki nie pomagają zwalczyć anemii.

Jest to naturalny lek który uzdrawia, a jeżeli połączysz buraka z marchewką, pomaga w leczeniu dny moczanowej. Pomaga także przy bólu zęba, głowy, bólach kości, uśmierza bóle menstruacyjne, koi także problemy skórne.