Jedną z najczęściej występujących dolegliwości zwłaszcza u osób starszych są bóle stawów, kolan oraz pleców.

Przyczyn bólu stawów jest bardzo wiele. Można je podzielić na niezapalne czyli takie, które są wywołane uszkodzeniem mechanicznym (np. wtedy kiedy się przewrócimy) oraz zapalne, które są związane ze stanem zapalnym stawu.

choroba zwyrodnieniowa

U starszych osób bardzo częstą przyczyną jest choroba zwyrodnieniowa.Wielu naukowców potwierdza, że to także nieodpowiednia postawa ciała jest przyczyną bolesnych dolegliwości.

Jeśli masz nadwagę, spędzasz dużo czasu w tej samej pozycji lub garbisz się to mogą być także przyczyny bólu stawów, kolan i pleców. Jeśli ból nie mija samoistnie w ciągu kilku dni należy podjąć odpowiednie środki zaradcze.

Wzmocnienie i odbudowa kości, stawów i więzadeł to niezwykle trudny proces. Dlatego należy wspomagać go wszelkimi możliwymi sposobami. My proponujemy w 100% naturalny i niezwykle skuteczny lek, który przyspieszy procesy naprawcze w stawach, więzadłach i kolanach. Jeśli chcesz sobie pomóc stosuj ten naturalny lek regularnie, a odczujesz znaczną poprawę stanu zdrowia, pozbędziesz się bólu, a przede wszystkim odbudujesz strukturę kości, wzmocnisz stawy i więzadła.

Mikstura na stawy

Przepis na wzmocnienie i odbudowę kości

Składniki mikstury:

  • 1 kg miodu wielokwiatowego
  • 50 g pestek słonecznika
  • 50 g pestek dyni
  • 50 g ziaren pszenicy
  • 10 łyżek siemienia lnianego
  • 3 łyżki rodzynek
  • 5 łyżek sezamu (zmielonego)

Przygotowanie mikstury:

Wszystkie wyżej wymienione składniki włóż do dużej miski i wymieszaj ze sobą. Następnie całość przelej do szklanego słoja lub innego naczynia. Zamknij szczelnie i przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Powstałą mieszankę stosuj systematycznie w następujący sposób: jedną łyżeczkę spożyj przed śniadaniem i jedną łyżeczkę przed obiadem.

Pamiętaj, że regularne przyjmowanie tego w pełni naturalnego lekarstwa pomoże odbudować twoje kości, pozbyć się bólu stawów, kolan i pleców, a także znacząco poprawi metabolizm i wzmocni twoje serce.Polecane artykuły